Donează - Asociația ANAID

Fiecare donație A TA poate ajuta un om al străzii să mai supraviețuiască ÎNCĂ O ZI

Poți alege între o donație recurentă sau una one-time

Cu doar 400 de lei pe zi, am reușit să hrănim 50 de persoane fără adăpost cu 2 feluri de mâncare. Fiecare donație contează și ne ajută să asigurăm masa cât mai multor persoane.
Dacă alegi plata recurentă, ne dai speranță că în fiecare lună vom aduna acei bănuți și ne putem planifica mai bine lucrurile.
Dacă vrei să donezi doar o singură dată, să știi că e la fel de important. Noi suntem fericiți și mulțumim pentru fiecare bănuț care intră în cont.

Asociația Anaid
București, România
CIF 45437103
IBAN RO82BTRLRONCRT0620716701

VREAU SĂ

DONEZ

ACUM
VREAU SĂ

DONEZ

LUNAR

Ajută-ne să facem bine

HELP US

Asociația Anaid, CIF 45437103

Ajută-ne să facem bine

HELP US

Asociația Anaid
București, România
CIF 45437103

Puteți dona prin transfer în următoarele conturi:

A concrete help for the causes

Donec id blandit ante. Duis maximus, est quis ultricies euismod, nunc ante vulputate ex, nec volutpat risus risus in ipsum. Sed at purus diam.

Recurring donations 45%
One-time donations 86%

Poți alege între o donație recurentă sau una one-time​

Monthly